Okunma

Casio Büyümeyi Sürdürüyor


23 Aralık 2008 Salı 23:25
Casio Büyümeyi Sürdürüyor

Özellikle küçük fotoğraf makineleri ve yüksek hızda fotoğraf çekebilen ürünlerle son zamanlarda önemli bir çıkış yakalayan Casio, ülkemizdeki etkinliğini daha da artırmayı hedefliyor. Yıl ortasında sunduğu F1 ve FH20 isimli modellerle yüksek hızda fotoğraf çekimi ve saniyenin binde birini yakalayabilen video çekme yeteneklerini bir araya getiren Casio, bu konuda çalışmalarını da sürdürecek. Casio’nun Orta Doğu Satış Müdürü Masaki Fujino ile görüştük. Hem yeni ürünleri hem de Casio‘nun hedeflerini sorduk.

İzleyin

:: Casio daha da minik fotoğraf makineleri yapacak mı?

Bilgi için: MersaSistem
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Casio Büyümeyi Sürdürüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Casio Büyümeyi Sürdürüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Casio Büyümeyi Sürdürüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "