Okunma

Casper Kurumsal Pazara Ağırlık Veriyor


16 Mart 2016 Çarşamba 08:25
Casper Kurumsal Pazara Ağırlık Veriyor

Casper, yerel bir marka olarak, 25 yıldır bireysel pazarda yakaladığı başarının ardından, kurumsal pazarda da hedeflerini büyüttü.

Son dört yıldır kurumsal satış kanalına olan odaklanması sonucunda, yükselen bir başarı grafiği yakalayan Casper, 25’inci yılını kutladığı 2016 yılında da kurumsal kanalda pazar payını arttırmayı hedefliyor.

Günümüzde, teknolojinin, eğitim ve iş dünyasındaki önemini yakından takip eden Casper, bu gelişmelere paralel olarak, kurumsal pazardaki odağını artırdı.

Casper, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, iş istasyonu, HepsiBirArada, 2si1Arada ve tablet bilgisayar modellerini özel yazılımlarla entegre şekilde kamu ve özel sektördeki kurumsal müşterilerin hizmetine sunuyor.

Ayrıca kamu ve özel sektördeki müşterileri için Energy Star 6.0 sertifikalı kurumsal ürün gamı ile çözüm sunan Casper, 6. Nesil ve en yeni teknolojiye sahip ürünleriyle, Türkiye’deki her ölçekteki firmalar ve tüm kamu kuruluşları için de ideal teknoloji çözüm ortağı olarak konumlanıyor.  

Özel Tasarım Ürün, İhtiyaca Göre Yazılım, Hızlı Ve Yerinde Teknik Servis

İstanbul Ümraniye’de yerleşik 35.000 metrekare kapalı alana kurulu üretim tesisinde siparişe özel üretim yapabilme esnekliğini kullanarak kurumların ihtiyacına göre ürün tasarlayıp, yazılım tarafında, sektörün en başarılı iş ortaklarını da yanına alarak, iş kolunun gereksinimi doğrultusunda entegre çözümler sunabilen Casper, kurumsal pazardaki hedeflerini büyüttü.

Dört yıl önce kurumsal pazara olan odaklanmasını, gelişen ve değişen piyasa koşullarına bağlı olarak artırma kararı alan Casper, kamu kuruluşlarından eğitime, sağlık sektöründen küçük ve orta ölçekli işletmelere çözümler geliştirdi.

Telekom operatörleriyle yaptığı projelerle kamu ve özel sektörde mobil internet ve bulut çözümlerinin yaygınlaşması konusunda stratejik başarı hikâyeleri oluşturdu. Son dönemde özellikle, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun tasarladığı 2si1Arada (tablet + bilgisayar) ürünlerle birçok eğitim kurumuna hizmet veren Casper, iş istasyonu çözümleriyle de performans gerektiren işlemlerde kurumsal müşterilerine katma değer sağlıyor.

Türkiye’de her KOBİ’nin ihtiyacına göre en geniş ürün yelpazesine sahip Casper, kurumsal satış destek ekibi ve saha satış ekibi ile de iş ortakları ve müşterilerine özel ürünler geliştiriyor.

Talebe göre tüm ürün gruplarında MDM (Mobil Cihaz Yönetimi) ön yüklü çözümleriyle Bilgi İşlem Yöneticilerinin işini kolaylaştırıyor.

:: Casper’ın kurumsal alandaki faaliyetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Casper Kurumsal Pazara Ağırlık Veriyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bilgisayar pazarı sürekli düşüyor ama buna rağmen casper kendini geliştirmeye ve yatırım yapmaya devam ediyor. Takdir edilmeli ve destek olunmalı diye düşünüyorum.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bu kadar kriz yaşayan bir ülke'de daha mantıklı bir yatırım olamaz, hemde 25 yıllık bir firmadan bahsediyoruz

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Kurumsal hep yabancı firmaların kontrolündeydi yerli bir firmanın bu alanda yatırım yapması başarılı bir hareket

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Kocaelinde çocuklara dağıtılan tabletler sayesinde oğlum çok mutlu oldu. İyiki varsın Casper

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Üretici bir firma tabiki de kurumsal hayata yön veriyor olmalı. İşte bu güzel haber

" Casper Kurumsal Pazara Ağırlık Veriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Casper Kurumsal Pazara Ağırlık Veriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Casper Kurumsal Pazara Ağırlık Veriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "