Okunma

Casper’ın Sosyal Ağlarını Nexum Yönetecek


28 Mayıs 2013 Salı 10:56
Casper’ın Sosyal Ağlarını Nexum Yönetecek

65 Casper Store, 1200‘ün üzerinde satış ve servis noktası ile Türkiye’nin dört bir köşesinde teknoloji tutkunlarıyla buluşan Casper,sosyal medya iletişimi için Nexum ile anlaştı. Casper’ın Facebook, Twitter, Google+, Youtube, Pinterest hesapları ve Casper Blog’un yönetimi Nexum tarafından gerçekleştirilecek.

Uluslararası arenada sektörlerinde Bosch, Siemens, Sony gibi dünyanın en çok bilinen markalarına interaktif çözümler sunan Nexum, Türkiye’de de en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürüyor. Turkcell, Doğuş Grubu, Lenovo, Kariyer.net gibi farklı sektörlerde lider markalarla çalışan Nexum, dijital pazarlamanın önemli bir kolu haline gelen sosyal medya alanında da müşterilerine hizmet sunuyor. Bu bağlamda Casper, sosyal medya iletişimini daha da güçlendirmek adına Nexum’un en yeni müşterisi oldu.

:: Casper, sosyal medya hesaplarının yönetilmesi için Nexum ile anlaştı. 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Casper’ın Sosyal Ağlarını Nexum Yönetecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Casper’ın Sosyal Ağlarını Nexum Yönetecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Casper’ın Sosyal Ağlarını Nexum Yönetecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "