Okunma

Castro Fena Faka Bastı


17 Haziran 2009 Çarşamba 08:26
Castro Fena Faka Bastı

1971 yılında ülkesi Küba’dan sürülen 27 yaşındaki Luis Dominguez adlı spor yazarı, Küba’nın efsanevi liderlerinden Fidel Castro’nun oğlundan sürgünün intikamını çok değişik bir şekilde aldı. Halk fakirlik içinde yaşarken Castro ailesinin nasıl sefa içinde olduğunu ortaya koymak isteyen Dominguez, Fidel Castro’nun 42 yaşındaki oğlu Antonio Castro’ya kendini kadın olarak tanıtarak İnternet’te arkadaşlık kurdu.

Antonio Castro

Tam tamına sekiz ay boyunca süren “arkadaşlık” süresince Antonio Castro, Blackberry’den Apple bilgisayarlara kadar tüm teknolojik aletlere sahip olduğunu, hafta sonları lüks yatlarla yaptıkları gezileri anlattı. “İlişkinin” ilerlemesinden sonra Castro, Dominguez’e “Seni öpmek istiyorum. Seninle beraber olmak istiyorum.” diyerek niyetini iyice belli etti.

Tüm bu yaşadıklarını daha sonra kişisel blog’unda tüm dünyayla paylaşan Domiguez, Antonio Castro’nun sadece günlük yaşamıyla ilgili detayları söylediğini, devlete ait gizli bilgilerin hiç birini kendisiyle paylaşmadığını belirtti.

:: İnternet’te hiç kimseyi bu şekilde kandırdığınız oldu mu?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Castro Fena Faka Bastı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hata!
    1971 yılında ülkesi Küba’dan sürülen 27 yaşındaki

" Castro Fena Faka Bastı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Castro Fena Faka Bastı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Castro Fena Faka Bastı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "