Okunma

Casus Futbol Topu!


09 Ocak 2009 Cuma 14:30
Casus Futbol Topu!

WowWee‘nin yeni Spyball adlı Wi-Fi bağlantılı kamera robotu, pek de iyi niyetli amaçlar için kullanılabilecekmiş gibi durmuyor. Uzaktan kumandalı, şarjlı bir topa casus kamera yerleştirdiğinizi düşünün; WowWee Spyball aşağı yukarı böyle bir ürün. Ad hoc veya USB kablo ile bilgisayara bağlanabilen cihaz, basit bir kurulum ile internet üzerinden de kontrol edilebiliyor.

CES 2009 tanıtımında “çocuklara göz kulak olma” ya da “mutfağı gözetleme” amacı için ideal olacağı söylense de, biz bu cihazın tamamen “emeğe saygı” temalı forumlarındaki belli başlı bölümlere çalışacağını düşünmekten kendimizi alamıyoruz.

:: Ürünle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : WowWee
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Casus Futbol Topu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Casus Futbol Topu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Casus Futbol Topu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "