Okunma

Ses Sorunlarınızın Üstesinden Gelin


21 Mart 2009 Cumartesi 08:51
Ses Sorunlarınızın Üstesinden Gelin

Kullanımı oldukça basit ve ücretsiz CCPlayer adlı bu medya oynatıcı ile tüm popüler video ve ses formatlarını oynatabiliyorsunuz. Programın en güzel özelliği ise özellikle videolarda meydana gelen ses seviyesi sorunlarını otomatik olarak düzeltebilmesi. Video dosyalarınızın çeşitli sahne geçişlerinde meydana gelen bu ses bozukluklarını anında kaybeden CCPlayer aynı zamanda videolarınız üzerinde ekran görüntüsü alma ve yakınlaştırma işlemlerini de başarıyla yapabiliyor.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (3,2 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Rambeau Christophe
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ses Sorunlarınızın Üstesinden Gelin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ses Sorunlarınızın Üstesinden Gelin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ses Sorunlarınızın Üstesinden Gelin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "