Okunma

Cebinizdeki Zaman Makinesi!


17 Mayıs 2009 Pazar 20:59
Cebinizdeki Zaman Makinesi!

Symbian S60 kullanıcıları üçüncü şahıs yazılımlar konusunda oldukça ciddi bir arşive sahipler. Ücretli yahut ücretsiz olarak onlarca alternatifle hemen her konuda yazılım aramakta sorun yaşanmıyor. Time Machine de sıradan bir yazılım da olsa yeri geldiğinde oldukça kullanışlı olabiliyor. Bir zaman sayacı olan Time Machine ileri yahut geri sayım özelliklerine sahip.


Uygulamanın ses efektleri de oldukça başarılı.

Oldukça iddialı bir görselliğe sahip yazılım Flash Lite tabanlı tasarlanmış ve flash lite kullanıyor ancak bir sis dosyası olarak cihaza kuruluyor. Buradan indirebileceğiniz Symbian S60 5. sürüm cihazlar (Nokia 5800XM, N97, vs) için tasarlanan yazılım sertifikalandırılmamış (unsigned) olarak sunuluyor.

:: Uygulamaların görselliği konusunda Symbian iPhone’u yakalar mı?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cebinizdeki Zaman Makinesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cebinizdeki Zaman Makinesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cebinizdeki Zaman Makinesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "