Okunma

Geleceğin Veznedarı CeBIT’de


03 Mart 2011 Perşembe 12:20
Geleceğin Veznedarı CeBIT’de

Almanya‘da gerçekleştirilen CeBIT 2011 fuarı Türk firmaların ürünleriyle her zamankinden renkli geçiyor. İnnova firması fuarda ödemeler ve tahsilat için geliştirdiği otomatik kiosk ürününü tanıttı. Bankaların yanı sıra hizmet sektörü, perakende sektörü ve devlet kurumları için her türlü ödeme işleminin gerçekleştirilebildiği üründe kredi kartı da geçerli.

Teknolojik Veznedarın Özellikleri Neler?

Teknoloji veznedarda kullanıcılar kontör işlemlerini yapabilecek vergilerini ödeyebilecek ve döviz alıp satabilecek. İnnova’nın açıklamasına göre üründe bulunan barkod okuyucu sayesinde tüketiciler eski faturalarını kullanarak güncel borç tutarlarını da öğrenebilecek.

Cihazın üzerinde, güvenlik kamerası, tuş takımı ve çağrı merkezleri için telefon bulunuyor.Firmanın açıklamasına göre üründe bulunan para geri dönüşüm özelliği sayesinde kullanıcıların ödeme yaparken verdiği paralar başka kullanıcılara da aktarılabilecek.

:: Bu teknolojiyle birlikte işlemlerinizi bankalar yerine ATM’lerde yapmayı tercih eder misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Geleceğin Veznedarı CeBIT’de”

  1. mylife.eg dedi ki:

    Bence süper olur.

" Geleceğin Veznedarı CeBIT’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğin Veznedarı CeBIT’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğin Veznedarı CeBIT’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "