Okunma

CeBIT 2009: ZyXEL WiMAX’le Geliyor


05 Mart 2009 Perşembe 17:34
CeBIT 2009: ZyXEL WiMAX’le Geliyor

ZyXEL, bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça bilinen bir iletişim teknolojileri firması. Her ne kadar ZyXEL son kullanıcılar tarafından evlerindeki ADLS modemlerle bilinse de aslında çok geniş portföyde birkaç yüz tane ürün sunan bir dev. ZyXEL‘in kendi yatırımı olan ve Türkiye‘de faaliyet gösteren ZyXEL A.Ş.‘nin Genel Müdürü Vefa Tarhan‘la Hannover CeBIT‘te görüştük.

İzleyin

 

:: ZyXEL ürünleri konusunda nasıl bir deneyim yaşadınız? Evinizde ZyXEL kullanıyor musunuz?

Bilgi için: ZyXEL
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2009: ZyXEL WiMAX’le Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2009: ZyXEL WiMAX’le Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2009: ZyXEL WiMAX’le Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "