Okunma

CeBIT 2010: En Küçük ve En Büyük Kartlar


04 Mart 2010 Perşembe 15:45
CeBIT 2010: En Küçük ve En Büyük Kartlar

ATI ve AMD’nin en büyük iş ortağı olan Sapphire’in CeBIT 2010′daki standı çok renkliydi. Fuarda karşılaştığımız en renkli kişiliklerden biri olan Sapphire Pazarlama Departmanı İkinci Başkanı Adrian Thompson bizlere firmanın en yeni ve en çok üzerinde durduğu ürünlerinden bahsetti.

Sınıfında Avrupa’da bir ilk olan mini ITX bouytlarında bir anakart tanıtan Adrian, daha sonra piyasadaki en hızlı HD 5970 olduğunu belirttiği devasa bir ekran kartından bahsetti. Bu iki ürünün beraber görüntüsü ise gerçekten enteresandı.

Adrian Thompson’ın Sapphire’in gelecek planlarından ve rakiplerinden farkından bahsettiği röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

#2010_03_04_Cebit2010_sapphire_standi#

Sapphire standında ufak bir tur için ilerleyen sayfalara bakabilirsiniz.

 

 

 

 

 

:: Adrian Thompson’ın gelecekle ilgili görüşlerine katılıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2010: En Küçük ve En Büyük Kartlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2010: En Küçük ve En Büyük Kartlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2010: En Küçük ve En Büyük Kartlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "