Okunma

CeBIT 2010: Yeni İmaj ve Yeni Ürünler


08 Mart 2010 Pazartesi 08:00
CeBIT 2010: Yeni İmaj ve Yeni Ürünler

Bellek ürünlerinin iddalı isimlerinden ADATA, yenilenmiş imajıyla CeBIT 2010 fuarındaydı. USB flash bellekler, SSD’ler ve SD kartlarda uzmanlaşmış olan firma, son dönemde üzerinde durduğu yeni teknolojilerini anlattı.

ADATA’da proje müdür görevi yürüten Yi-Wen Lin özellikle, SSD modellerinde yer vermeye başladıkları yeni kontrolcünün üzerinde durdu.

Bunun dışında USB 3.0 arayüzlü modellerden ve Class 10 SD kartlarından bahseden Lin, firmanın bellek dışında farklı alanlara da açılmaya başladığını söyledi.

ADATA’nın CeBIT 2010′da gösterdiği en son teknoloji ürünleri sizler için görüntüledik.

#2010_03_03_Adatanin_cebit2010daki_yeni_urunleri#

ADATA’nın CeBIT 2010′da kurduğu renkli standı ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz.

:: Yakın bir dönem içerisinde SSD satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2010: Yeni İmaj ve Yeni Ürünler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2010: Yeni İmaj ve Yeni Ürünler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2010: Yeni İmaj ve Yeni Ürünler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "