Okunma

CeBIT 2011’de Plantronics Şovu


04 Mart 2011 Cuma 12:16
CeBIT 2011’de Plantronics Şovu

Almanya’nın Hanover şehrinde düzenlenen CeBIT 2011, pek çok ilginç gelişmeye sahne oluyor. Mobil, ofis ve ev çözümleriyle bilişim dünyasının popüler firmalarından biri olan Plantronics de boş durmadı. Şirketin iddiasına göre, sesli belgelendirme, iletişim ve eğitim, Plantronics UC Toolkit ile mümkün olabilecek.

Güvenli ve Uyumlu

Bluetooth kulaklığa benzer yapısıyla dikkat çeken araç, esnek ve her kulağa göre düzenlenebiliyor. Son derece şık görünen UC Toolkit, cep telefonları, tablet bilgisayarlar ve notebook-netbook ikilisi ile entegrasyon içerisinde çalışıyor. Güçlendirilmiş güvenlik yetenekleri sayesinde, iletişim ağına dışarıdan girmek imkansıza yakın ve şirket sırları, yalnızca çalışanlar arasında kalıyor.

Üstelik hangi çalışana, hangi bilgi verileceği, sistem yöneticisinin inisiyatifinde. Birlikte satışa sunulacağı The Calisto 825 ve Voyager Pro Set ile kalite artarken, karşı tarafa yanıt vermek için “hands-free” yapısından faydalanılıyor. Firmanızı, iletişim alanında bir adım öteye götürecek setin satımı, 2011’in sonbahar aylarında başlayacak.

:: Plantronics UC Toolkit hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2011’de Plantronics Şovu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2011’de Plantronics Şovu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2011’de Plantronics Şovu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "