Okunma

CeBIT 2011’de Vodafone Bombası


03 Mart 2011 Perşembe 12:32
CeBIT 2011’de Vodafone Bombası

İngiliz servis sağlayıcı Vodafone, Almanya Hannover’de düzenlenen CeBIT 2011 fuarını epey ciddiye alıyor gibi görünüyor. Sadece yeni projelerini sergileyebilmek için 2.5 kilometrelik bir alanı kiralayan İngiliz şirketi, fazlasyla iddialı açıklamalarda bulundu.

Sen Neymişsin be 4G?

Vodafone’un, bilişim dünyasında 4G olarak tanınan LTE (Long Term Evolution) projesi, en ilgi çeken projeydi. Vodafone Almanya Başkanı Friedrich Joussen, projenin başlangıcını Almanya’da verdiklerini ve kısa süre içerisinde 100.000 aboneye ulaştıklarını iddia etti.

Üstelik, LTE sayesinde, elektrikli otomobillerin şarj bedelleri, 4G destekli cep telefonlarından gerçekleştirilebilecek. 

:: Vodafone’un 4G projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2011’de Vodafone Bombası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2011’de Vodafone Bombası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2011’de Vodafone Bombası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "