Okunma

CeBIT Bilişim Eurasia Kapılarını Açtı!


06 Ekim 2010 Çarşamba 14:25
CeBIT Bilişim Eurasia Kapılarını Açtı!

Türkiye’nin bilgi ve iletişim teknolojileri konusunda Avrasya’ya açılan ticaret kapısı CeBIT Bilişim Eurasia, TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde bu yıl 11′inci kez kapılarını araladı. (20 Okurumuzu CeBIT Bilişim Eurasia’ya Götürüyoruz)

Farklı ülke ve bölgelerden gelen onbinlerce teknoloji tutkununun akın ettiği fuarın açılış törenine Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Azerbaycan Rabıte ve Informasyon Teknolojileri Bakanı Ali Abbasov, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, Sanpaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Karakaya, Türksat Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay ve Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Andreas Gruchow katıldı.

 

CeBIT Bilişim Eurasia 11’inci kez kapılarını açıyor

Dünya Devleri Fuarda

Yenilenen içeriği ile CeBIT Bilişim Eurasia ve Broadcast, Cable & Satellite fuarları bu yıl toplam 19 bin 158 metrekare alanda gerçekleşiyor.

Aralarında Siemens, IBM, Oracle, Motorola, Toshiba gibi dev isimlerin de bulunduğu CeBIT Bilişim Eurasia’da 972, Broadcast, Cable & Satellite fuarında ise 94 marka 5 gün boyunca televizyondan dizüstü bilgisayarına, dijital fotoğraf makinesinden, kameraya, dijital eğlence ürünlerinden, donanım, yazılım ve çevre birimlerine kadar binlerce yeni ürün ve hizmetini tanıtılacak.

:: CeBIT Bilişim Euraisa fuarına gitmeyi düşünüyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT Bilişim Eurasia Kapılarını Açtı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT Bilişim Eurasia Kapılarını Açtı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT Bilişim Eurasia Kapılarını Açtı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "