Okunma

CeBIT’te Birinci Gün Gezintisi


01 Ekim 2007 Pazartesi 13:00
CeBIT’te Birinci Gün Gezintisi
CeBIT’taki ilk günümüzdeki gezintimizin ikinci bölümünde İş Dünyası bölümüne girerek birkaç büyük kuruluşun temsilcisiyle sohbet etme fırsatı bulduk. İş Dünyası bölümü, basın haricinde giriş için özel bir kayıt gerektiriyor ve herhalde bu kayıttan olsa gerek, çok daha sakin bir yer. Hem gürültü az hem de insan sayısı. Böyle olunca herkesle ayaküstü sohbet edebiliyor, ürünler ve gelişmelerle ilgili daha detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

İzleyin
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT’te Birinci Gün Gezintisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT’te Birinci Gün Gezintisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT’te Birinci Gün Gezintisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "