Okunma

CeBIT’ten Son Rakamlar


10 Eylül 2005 Cumartesi 14:00
CeBIT’ten Son Rakamlar

Avrasya’nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia, yenilenen yapısıyla dünya gündemine taşındı. Hedeflerinin de üzerinde başarı yakalayan fuarın ziyaretçi profilinde önemli ölçüde değişiklik meydana gelirken, yeni yapı tüm ziyaretçilerin fuara geliş amaçlarına yönelik bölümlerde daha rahat temaslarda bulunmalarını sağladı.

İşte rakamlar

Fuarı ziyaret eden kişi sayısı: (15.00 itibariyle) 146 bin

Fuarda görev yapan kişi sayısı: 10 bin 892

Fuardaki gelişmeleri izleyen yerli ve yabancı basın mensubu sayısı: Bin 893

Fuarın katılımcı şirket sayısı: 928

Fuara yurtdışından direk katılan katılımcı şirket sayısı: 119

Fuara katılan ülke sayısı: 17

Bu ülkeler: Avusturalya, Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, İngiltere, Finlandiya, Almanya, Hong Kong, Macaristan, İran, Japonya, Tayvan, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Türkiye

Net Fuar alanı: 25 bin 776 metrekare

Brüt Fuar alanı: 60 bin metrekare

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT’ten Son Rakamlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT’ten Son Rakamlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT’ten Son Rakamlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "