Okunma

Çekirdek Saat Hızı 1,1GHz’e Ulaştı


17 Temmuz 2009 Cuma 09:35
Çekirdek Saat Hızı 1,1GHz’e Ulaştı

Askeri teknolojiye sahip bileşenleri, 10 fazlı PWM‘leri ve AirForce Paneli ile MSI N260GTX Lightning, bugün 1,1 GHz çekirdek saat hızıyla rekor kırdı ve Aquamark3 ölçümünde 392.063 puan elde etti. Rekor, dünyanın en ünlü hız aşırtmacılarından olan Yunanistanlı hipro5 tarafından kırıldı.

Aquamark’da alınan 392.063’lik skor hipro5’i birinci sıraya yerleştirdi.

 

1,1 GHz çekirdek hızı rekoru, MSI’nın 17-18 Temmuz tarihlerinde Münih‘te düzenleyeceği Master Overclocking Arena (MOA) 2009’dan hemen önce kırıldı. MOA‘da tüm hız aşırtmacılar, uygulamaları için MSI Eclipse SLI ve MSI N260GTX Lightning ürünlerini kullanacak.

 

MSI N260GTX Lightning hakkında bilgi almak için tıklayın.

:: Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çekirdek Saat Hızı 1,1GHz’e Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çekirdek Saat Hızı 1,1GHz’e Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çekirdek Saat Hızı 1,1GHz’e Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "