Okunma

Celcius-Fahrenheit Dönüştürme Uygulaması


28 Eylül 2011 Çarşamba 12:56
Celcius-Fahrenheit Dönüştürme Uygulaması

Android özellikle üçüncü parti geliştiriciler sayesinde her geçen gün daha da büyüyor. Siz de bu büyümede pay sahibi olmak, Android için uygulama geliştirmek istiyorsanız öncelikle Android için nasıl uygulama geliştirileceğini öğrenmeniz gerekiyor.

Daha önce AveaLabs, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için kendi blog sayfasında Android uygulaması geliştirmek için gerekli ortamın kurulmasıyla ilgili oldukça açıklayıcı bir yazı yayınlamıştık. Ardından birinci dersle uygulama geliştirmeye başladık. Şimdiyse daha derinlere inerek Celcius-Fahrenheit dönüştürme uygulaması yazacağız.

Siz de Android için nasıl uygulama geliştirileceğini öğrenmek istiyorsanız, AveaLabs’ın blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

:: AveaLabs’ın Android derslerini beğendiniz mi?
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Celcius-Fahrenheit Dönüştürme Uygulaması”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yes katiliyoring

  2. SDN Okuru dedi ki:

    2 ayda 1 tane yazı ekliyolar..O da çok büyütülüyo..

" Celcius-Fahrenheit Dönüştürme Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Celcius-Fahrenheit Dönüştürme Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Celcius-Fahrenheit Dönüştürme Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "