Okunma

Cem Yılmaz’ın Yeni Filminin Fragmanı Çıktı!


08 Ocak 2016 Cuma 13:56
Cem Yılmaz’ın Yeni Filminin Fragmanı Çıktı!

Gerçek olaylardan ilham alan ve Yüksel Aksu‘nun kendi hayat öyküsünü konu alan film, 40 yıl öncesinin Ege kasabalarında geçiyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filminin ardından 2016 yılının ilk sinema filmi olan “İftarlık Gazoz” filmiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 

Film, 1970’ler Türkiye’sinin barış ve huzur dolu Ege kasabalarından birinde ailesi ile beraber yaşayan ve çalışkan bir öğrenci olan Adem ile Gazozcu Cibar Kemal Usta arasındaki arkadaşlığı konu alıyor.

İftarlık Gazoz filminde, Anadolu insanının yaşadığı sevinçler, üzüntüler ile birlikte yaşadığı zorluklara dikkat çekiliyor. Ege şivesinin kullanıldığı film oldukça keyifli gözüküyor.

Baş rollerinde Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar’ın yer aldığı ve yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı filmde; Okan Avcı, Yılmaz Bayraktar ve Macit Koper de yer alıyor. Film, 29 Ocak’ta vizyona girecek. Aşağıdan İftarlık Gazoz filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_pXr3c_OUXo]

:: İftarlık Gazoz filmine gitmeyi düşünüyor musunuz?
yazarMerter Kısık

Programlama ve Apple ürünleri ile yakından ilgili. Fotoğrafçılık ile uğraşan. Model uçak meraklısı Merter, haber ve özel içerikleriyle ShiftDelete.Net takipçilerine yeni içerikler sunmak için sabırsızlanıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

23 yorum - “Cem Yılmaz’ın Yeni Filminin Fragmanı Çıktı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Dondurmam Gaymak style??

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Kendi söyleyip kendi gülen,biri toplumun eğitim düzeyi yükselince zamanla bu adamın aslında komik olmadığı anlaşıldı,herşey zamanında bununda zamanı geçti sadece karikatürleri iyiydi,gerisi tirt

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Uc kurusluk adamdan uc kurusluk film.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Dondurmam kaymagin cakmasi bu film

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Uzun bir sureden sonra sinamaya gittim,komik olurdiye ali baba ve 7 cüceler girdim,pisman oldum kufurle mileti guldure bilecegini zannetmis

 6. SDN Okuru dedi ki:

  BU NASIL ALGI!?!
  Kuran üzerinde eger yeterince düşünmüyor iseniz ayetin lafzı
  üzerinden heleki meal yolu ile kurandan asla geçmiyecek ve olması
  mümkün olmuyacak şeyi Allah a söyletirsiniz.
  Bir örnek!
  '' Bundan sonra eğer sana indirdiğimiz şey hakkında şüphe içinde olursan, o zaman senden önce kitabı okuyan kimselere sor. Andolsun ki; sana Rabbinden hak geldi. Öyleyse sakın şüphe edenlerden ***** 94)
  Ne anladınız bu ayetten?
  İbretlik! Ayeti düz okudugunuzda yazılan şu. Allah diyorki ey Muhammed bana inanmıyorsan,bana güvenmiyorsan git kitap okuyanlara sor,yani Yahudilere sor Hırıstıyanlara sor onlarda seni dogrulasınlar desinlerki bu söylediklerin Allah sözü, sende şüpheden arınmış ol. Görüldügü gibi olmazı olur yapmışlar ve tüm geleneksel algılarda bu yönde.
  peki kuran ne diyor?
  Biz seni iman nedir kitap ne dir bilmiyor iken bulduk sen dalalette idin ne yapacagını bilmez durumda şaşırmıştın oysa önceleri ne
  bir bilgin nede bir iddan vardı biz seni inşa ettik sana bilmediklerini ögrettik sana kitap verdik,sana hikmet verdik basiretini algını saglamlaştırdık seni mutmain kıldık sana hedefini ve amacını ögrettik ve sen yetim iken sana sahip çıktık seni zenginleştirdik
  ve sana şeref ve itibar verdik ve sen dost dogru yol üzeresin ve
  sen güzel bir ahlak üzeresin.
  işte tüm bu ayetlerden sonra bu ayette anlatılan şimdi kendisine kitap verilene sor yani kendine sor neydim ne oldum de Rabbinin seni nerden alıp nerye getirdigine bir bak sor kendine ve ozaman
  asla şühe edenlerden olma akibetim ne olacak diye ne olacagı göz önünde kendini oku bir öz eleştirini yap neydin ne oldun demektedir.
  Asla,
  Git sagdan soldan ögren onlara sor ve onlarda sana senin dogru yolda oldugunu söylesinler sende ondan sonra şüphe edenlerden olma demiyor bu Allah a yakışmaz,bu Resulune yakışmaz bu kuran a yakışmaz ne yazıkki en büyük alimleri bile bu ayeti böyle anlamış ve yorumlamış oysa bu halk dilindede olur hani der ya bazen babalar eger babanın ogluysan yaparsın bu işi bunun gibi yapamazsa babanın oglu olmaktan çıkmaz.
  ayet peygambere geldigi noktada durum degerlendirmesi yapıp inancını güçlendiriyor hepsi ***** başkalarına sor demiyor.
  Ramazan Tevhid Yılmaz

 7. SDN Okuru dedi ki:

  SAmsunga döndü 3 günde bir film çıkartıyor. ama baştan söyleyeyim cem yılmaz artık eski günlerinde değil bi yerde bitiyomuş demek artık güldürmüyor kabak tadı veriyor gişede çakılmasından anlayın sadece ben bunu söylemiyorum önceden rekor kırıyordu şimdi ise çakılıyor ''bu sefer güldürmedi''

 8. SDN Okuru dedi ki:

  cem yılmaz sadece oynuyor senaryo ve yönetmen yüksel ***** bilmeden cem yılmaz filmi demeyin ***** dondurmam gaymakta zaten yüksel aksu nun filmiydi

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Yorum yazanlara filmin ilk kopyasını göndermişler sanırım 🙂 iyi kötü sonuçta emek var.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Sığ espri seven sığırlar izlemesin bu filmi

 11. SDN Okuru dedi ki:

  diğer filmleri gibi beş para etmeze benziyor. Bu tarz filmlerden hoşlananlara "dondurmam gaymak" ı tavsiye ederim.

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Olmamış

 13. SDN Okuru dedi ki:

  artık film de yapamaz oldu. ali baba tırt bir film di bu da öyle.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  dondurmam gaymak tadında cem'in taslak olmuş kadrosu olmadan birnebze izlenebilir.

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Puan10/3 o kadar

 16. SDN Okuru dedi ki:

  oruçta oruç, anlaşılan çocukların tuttuğu oruça takmış.

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Bu adam iyice baydı artık

" Cem Yılmaz’ın Yeni Filminin Fragmanı Çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cem Yılmaz’ın Yeni Filminin Fragmanı Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cem Yılmaz’ın Yeni Filminin Fragmanı Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "