Okunma

Centrino 2’de Yeni Gelişmeler


22 Mayıs 2008 Perşembe 21:00
Centrino 2’de Yeni Gelişmeler
Intel, daha önce Google ile olan münasebetinden bildiğimiz üzere, SSD, yani katı hal depolama ürünleriyle ilgili olarak çalışmalar yürütüyor. Yakın zamanda SSD konusunda büyük bir üretici olarak göreceğimizi düşündüğümüz Intel’in Centrino 2 ile birlikte, sistem üreticilerine SSD çözümlerini de sunma düşüncesi var. Tabii ki, Centrino 2 logo programı için sistemlerde illa ki SSD olmasına gerek olmayacak. Diğer Intel çözümleriyle birlikte SSD ürünlerin daha uygun fiyatlarla verilmesi düşünülecektir.

Bilgi için: Intel
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Centrino 2’de Yeni Gelişmeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Centrino 2’de Yeni Gelişmeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Centrino 2’de Yeni Gelişmeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "