Okunma

CEO Club Toplantısı Vodafone ile Gerçekleşti


01 Kasım 2012 Perşembe 11:31
CEO Club Toplantısı Vodafone ile Gerçekleşti

Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğu, NG Hotels & Resorts’un etkinlik sponsorluğu ve Doğa Koleji’nin co-sponsorluğunda düzenlenen CEO Club toplantıları, sezonun ikinci buluşmasında, Türkiye’nin öncü holdinglerinin CEO’larının perspektifinden, iş dünyasının 2013 beklenti ve vizyonlarını masaya yatırdı.

Ritz Carlton İstanbul’da düzenlenen ve 2013 yılında Türkiye ekonomisinin gelişimine farklı sektörlerin bakış açılarıyla ışık tutan panel; Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ve NG Hotels & Resorts Turizm Koordinatörü Kamil Berk’in açılış konuşmalarıyla başladı.

CEO Club Başkanı Akın Öngör’ün moderatörlüğünde düzenlenen ‘CEO’nun Ajandası’ panelinde; Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Doğan Holding CEO’su Yahya Üzdiyen, Doğuş Holding CEO’su Hüsnü Akhan, Koç Holding CEO’su Turgay Durak ve Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul gibi iş dünyasının önemli aktörleri konuşmacı olarak yer aldı.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CEO Club Toplantısı Vodafone ile Gerçekleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CEO Club Toplantısı Vodafone ile Gerçekleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CEO Club Toplantısı Vodafone ile Gerçekleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "