Okunma

Cep Telefonlarının Çehresi Değişiyor


05 Haziran 2009 Cuma 13:35
Cep Telefonlarının Çehresi Değişiyor

Mobil sektörünün en çok ihtiyacı olan özelliklerden biri olan Flash desteği için düğmeye basıldı. Adobe, yazılımını tekrar düzenleyerek, Flash tabanlı oyun ve videoların farklı mobil cihaz ve PC’lerde herhangi bir ekstra ayar yapmadan çalışmasını sağlayacak.

Adobe Mobilde Coşacak

Mobil alanında bugüne kadar pek önemli bir varlık gösteremeyen Adobe, yonga ve telefon üreticileri ile yaptığı anlaşmaların ardından, Arap atı misali sonradan açılmayı planlıyor.

Adobe yetkilisi Kevin Lynch, “Oyun artık akıllı telefonlar üzerinde dönüyor, bizim kartlarımız masada ve bahsimizi yatırdık.” derken, Flash‘ın iPhone ya da BlackBerry gibi cihazlarda ne zaman görüleceği konusunda bilgi vermedi.

:: Cep telefonunuzda Flash eksikliğini hissediyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cep Telefonlarının Çehresi Değişiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cep Telefonlarının Çehresi Değişiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cep Telefonlarının Çehresi Değişiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "