Okunma

Cep Telefonuyla Baskı Alabileceksiniz


18 Şubat 2011 Cuma 09:00
Cep Telefonuyla Baskı Alabileceksiniz

HP Baskı ve Görüntüleme hizmetleri, 14-17 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen Dünya Mobil İletişim Kongresi’nde yeni teknolojilerini tanıttı.

Firma kongerede HP ePrint Enterprise ve HP ePrint Mobile Print Location isimli iki farklı uygulamasını katılımcılara sundu.

HP ePrint Enterprise ve Mobil Baskı Lokasyon çözümleri şimdilik  RIM (Research in Motion) ile BlackBerry‘de kullanıma sunulacak.

Yeni Sistemler Neler Sunuyor?

Mobil cihazlar sayesinde yazıcının uzaktan baskı almasını sağlayan sistem önümüzdeki aylarda İphone OS, Android, Windows Phone 7 ve Symbian işletim sistemleri tarafından da desteklenecek.

HP webOS standart olarak yeni ePrint sistemini destekleyecek. Kullanıcılar, etraflarındaki ePrint noktalarını görüp buradan ücretsiz olarak istedikleri şeyleri bastırabilecek.

:: HP’in ePrint sistemini hiç kullandınız mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cep Telefonuyla Baskı Alabileceksiniz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cep Telefonuyla Baskı Alabileceksiniz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cep Telefonuyla Baskı Alabileceksiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "