Okunma

Cepteki Resimlerden Slayt Gösterisi Yapın


20 Nisan 2009 Pazartesi 10:29
Cepteki Resimlerden Slayt Gösterisi Yapın

Symbian’ın 3. şahıs uygulamalar konusundaki ezici üstünlüğü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yadsınmaz bir gerçek. Ekran koruyucu uygulamalarında da farklı alternatiflerin olduğu Symbian uygulamaları içersinde incelediğimiz Slide Screen Saver son derece başarılı. Slide Screen Saver ile cihazınızda E:/images ve C:/images klasörlerinde yer alan resimleri slayt haline getirerek ekran koruyucu yapabiliyorsunuz.


Slide Screen Saver Symbian Uygulaması

Resimlerin tümünü seçebileceğiniz gibi dilediğiniz resimleri os9 arayüzü ile kolaylıkla seçebiliyorsunuz. Ayrıca resimlerin sıralamasını ayarlayabilmeniz için de bir seçenek atlanmamış. Resimlerin geçiş hızını, değişim etkilemelerini, resimlerin artalan rengini ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca ekran konumunu dik, yatık ya da resme göre otomatik belirlenecek şekilde belirleyebiliyorsunuz. Uygulamayı temalar menüsü altından güç tasarrufu moduna girerek ve buradan Slide Screensaver‘ı seçerek ekran koruyucu olarak atayabilirsiniz.

:: Uygulama hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Cepteki Resimlerden Slayt Gösterisi Yapın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    cok iyi

" Cepteki Resimlerden Slayt Gösterisi Yapın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cepteki Resimlerden Slayt Gösterisi Yapın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cepteki Resimlerden Slayt Gösterisi Yapın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "