Okunma

Cepten 720p HD Kamera Kayıt


10 Şubat 2009 Salı 15:13
Cepten 720p HD Kamera Kayıt

Geçtiğimiz günlerde sizlere Barselona’da tanıtılması olası telefonlardan biri olan Samsung Acme hakkındaki önbilgiyi birkaç casus fotoğraf ile aktarmıştık. Bugün yeni cihaza dair daha net fotoğraflara ve özelliklere erişmeyi başardık. Buna göre Omnia tipinde ince bir kasaya sahip olan cihazın esas farklılığı HD video kamera kayıt yeteneğinde gizli.


Samsung’un 8 megapiksel kameraya sahip Symbian telefonu

8 Megapiksel çözünürlüğe sahip olacağı belirtilen Samsung Acme‘nin en önemli diğer farklılığı ise ekranda gizli. İnce olmasının en önemli sebeplerinden birisi olan AMOLED (Active Matrix OLED (Organic Light Emitting Diode)) ekranda işletim sistemi olarak Symbian S60 platformunun 5.sürümünü kullanıyor.


Acme, Omnia’ya göre daha ince bir yapıya sahip

Samsung Acme i8910’un önümüzdeki günlerde MWC 2009’da görücüye çıkmasını umuyoruz. Zira şu ana dek en çok dikkat çeken ürünlerden biri olmayı başardı.


Ev sinema sistemi gibi! DivX, HD ve HDMI!

:: Cep telefonu kameranız HD olsa kullanım alışkanlığınız değişir miydi?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cepten 720p HD Kamera Kayıt konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cepten 720p HD Kamera Kayıt ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cepten 720p HD Kamera Kayıt ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "