Okunma

Panosonic Çevreci Ürünlerle CES’de


07 Ocak 2011 Cuma 15:45
Panosonic Çevreci Ürünlerle CES’de

Las Vegas‘da heyecanlı bir açılışla başlayan CES 11 tüketici elektroniği fuarı teknoloji tutkunlarının ilgisini çekecek ürünlerin açıklanmasına ev sahipliği yapıyor.

Her firmanın kendi satış stratejine uygun ürünleri tanıttığı fuarda Panasonic‘in neler tanıtacağı da belli oldu. Firma bu yıl ki fuara yeşil teknoloji ürünleriyle damgasını vuracak.

Hangi Ürünleri Tanıtıyor?

Panasonic CES 11‘de tanıtacağı ürünleri çevre köşesi, 3D Full HD ürünler, dijital görüntüleme köşesi, ev sineması bölüm, televizyon için internet servis kısmı gibi bölümlere ayırdı.

Firma, çevreci ürünler başlığı altında güneş enerjisi jeneratörleri ve ev tipi yakıt hücreleri, ev tipi lityum-iyon depolama pil sistemi, VIERA TV, LED aydınlatma, akıllı enerji ağ geçidi ürünleri tanıtıldı.

Panasonic standının en ilgi çekici ürünü ise VIERA TV ile ortaklaşa çalışan ve IPTV hizmetlerini de yeni bir sistem de tanıtıldı.

:: Panasonic’in tanıtacağı ürünler arasında en çok hangisi ilginizi çekti?

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panosonic Çevreci Ürünlerle CES’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panosonic Çevreci Ürünlerle CES’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panosonic Çevreci Ürünlerle CES’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "