Okunma

CES 2009’da Hüsran


04 Şubat 2009 Çarşamba 14:37
CES 2009’da Hüsran

Firmalar birkaç yıl üzerinde çalıştıkları konseptleri bu fuar sayesinde kullanıcıların beğenisine sunuyor. Ama 2009 yılı istenildiği gibi olmadı. Yılın en iyi fuarlarından biri olan CES bu yıl bekleleni veremedi. Fuara katılan firmaların standlarında bir yada iki yeni ürün mevcuttu.

Panasonic, Microsoft ve Sony gibi firmalar daha geniş standları ile katılımcılara görsel bir şov sundular. Bu firmalar CES’i yüzlerce ürününü sergilemek için kullanılardı ama ne yazik ki bu sefer daha önceden gördüğümüz ürünler sergilendi. Küresel mali kriz Türkiye de olduğu gibi tüm dünyada etkisini sürdüyor. Tabii ki bu durum donanım üreticilerine yansıdı.

Yeni ürünlerin çıkartılması biraz daha zaman alacak. Önümüzdeki büyük fuarlardan biri de Almanya’da gerçekleştirilecek olan CEBIT fuarı. Katılımcıların çoğu biz bu sene katılmayacağız desede yine de katılacaklar. CEBIT’inde hüsran olmaması elde değil. 2009’un yarısı mali krizin atlatılması için beklenecek. Firmaların çoğu planlarını şimdiden Haziran sonrası için yapmaya başladılar.

:: Bu kriz sizce ne zaman geçer?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CES 2009’da Hüsran konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES 2009’da Hüsran ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES 2009’da Hüsran ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "