CES 2018’in ilginç ürün ve teknolojileri!


08 Ocak 2018 Pazartesi 20:22
ABONE OL
CES 2018’in ilginç ürün ve teknolojileri!

CES 2018 tüm hızıyla başladı ve ShiftDelete.Net olarak yeni ürünleri ve teknolojileri size anlatmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, fuarda sergilenen ilginç girişimlere ve ürünlere yakından bakıyoruz.

CES 2018 hakkındaki tüm haberlerimiz için tıklayınız

CES 2018’in öne çıkan girişimleri!

Görücüye çıkan girişimler içerisinde oldukça farklı birçok ürün ve konsept var. Örneğin Cosno Connected adı verilen teknoloji, motostiklet veya bisiklet kullanan kişiler in kasklarına yeni özellikler kazandırıyor. Akıllı telefonla kontrol edilebilen ve içerisinde birçok sensörün yer aldığı bu ürün, hayatı kolaylaştırmak adına başarılı bir ürün.

Fuarda tabii ki bir süredir hayatımıza girmeye başlayan 3D yazıcılar da var. Bu konuda ürünlerini sergileyen XZY Printing firması, boyutlarına ve yeteneklerine göre değişen birçok 3D yazıcı modelini katılımcılarla paylaşıyor. CES 2018, teknolojinin birçok farklı alanda kullanılabileceğini gösteren bir fuar diyebiliriz. Zira videomuza konu olan ürünlerden bir diğeri olan Neutrogena Skin 360, akıllı telefonlara takılabilien bir aksesuar ile birlikte, cildinizin analizini yapabiliyor. Analiz sonrasında cilt skorunuzu görebiliyor ve yapmanız gerekenleri öğrenebiliyorsunuz.

Akıllanan ürünlerden bir diğeri de diş fırçaları bildiğiniz gibi. Fuarda özellikle çocuklar için diş fırçalamayı daha eğlenceli hale getiren Kolibree,  uygulama üzerinden hem doğru fırçalama konusunda yardımcı oluyor hem de ekranda çocukların sevebileceği karakterle birlikte bu işi eğlenceli bir hâle getiriyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve MediaMarkt katkılarıyla tüm bu ürünleri anlattığımız video ile sizi baş başa bırakalım. İyi seyirler.

:: Bu videoda en çok beğendiğiniz ürün hangisi oldu?
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" CES 2018’in ilginç ürün ve teknolojileri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES 2018’in ilginç ürün ve teknolojileri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES 2018’in ilginç ürün ve teknolojileri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  2. 2 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  3. 3 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  4. 4 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!
  5. 5 Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme
  6. 6 Apple Watch almak için 5 sebep! Apple Watch almak için 5 sebep!
  7. 7 Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler
  8. 8 ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik
  9. 9 Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme! Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme!
  10. 10 Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması