Okunma

CES 2018 sırasında tasarım tarafında uzmanlar bir araya gelecek


12 Aralık 2017 Salı 16:54
CES 2018 sırasında tasarım tarafında uzmanlar bir araya gelecek

CES 2018 teknoloji fuarının düzenleyicisi olan The Consumer Technology Association, Alibaba.com tarafından sunulacak olan Design & Source Showcase‘i duyurdu. Fuarın güney bölümünde olarak bu yeni alanda tasarım tarafında uzman işletmeler ve şirketler bir araya gelecek ve yeni stratejilerini paylaşacaklar.

CES 2018 fuarında fikirler yepyeni ürünler olacak

Bu yepyeni panel hakkında konuşan CES Başkan Yardımcısı Karen Chupka, “Sağlam fikre sahip olmak bir şeydir, fakat bunu fikir aşamasından ürün aşamasına geçirmek ve en nihayetine onu markete sunabilmek bir gecede olabilecek bir şey değil.” diye konuştu.

ces 2018

“Oluşturulan bu yeni alan sayesinde, markadan alıcıya kadar herkes birbiriyle iletişim halinde olup, fikirlerin ürün aşamasına nasıl geçtiğini görebilecek.”

Alanda 700‘den fazla tasarımın ve hayata geçmeyi bekleyen fikrin sergileneceğini de belirtelim.

:: CES 2018’i takip etmeyi düşünüyor musunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CES 2018 sırasında tasarım tarafında uzmanlar bir araya gelecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES 2018 sırasında tasarım tarafında uzmanlar bir araya gelecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES 2018 sırasında tasarım tarafında uzmanlar bir araya gelecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "