Okunma

CES 2019’a daha fazla Türk girişimci gelmeli!


13 Ocak 2019 Pazar 20:38
CES 2019’a daha fazla Türk girişimci gelmeli!

CES 2019’dan videolarımızı sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu kez BKM Genel Müdürü Dr. Soner Canko konuğumuz oldu ve CES 2019’u değerlendirdi.

Yaptığımız söyleşi sırasında BKM Genel Müdürü oldukça önemli noktalara parmak bastı. Bunların başında Start-Up’lar için ayrılan alanlar var.

Geçmiş yıllara oranla girişimcilere verilen önemin katlanarak arttığına dikkat çeken Canko, Türk girişimcilerin bu alanda daha fazla yer alması gerektiğinden de bahsetti.

BKM Genel Müdürü Soner Canko’nun bahsettikleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CES 2019’a daha fazla Türk girişimci gelmeli! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES 2019’a daha fazla Türk girişimci gelmeli! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES 2019’a daha fazla Türk girişimci gelmeli! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "