CES 2020’ye damgasını vuran katlanabilir cihazlar


11 Ocak 2020 Cumartesi 18:14
CES 2020’ye damgasını vuran katlanabilir cihazlar

Birçok markanın geliştirdiği teknolojileri sergilediği CES 2020 etkinliği geçtiğimiz günlerde sonlandı. Sizler için etkinliğe damgasını vuran katlanabilir cihazlar ile ilgili liste hazırladık.

CES 2020 etkinliğinde ilgi çeken katlanabilir cihazlar

Bu yıl düzenlenen CES etkinliğinde elektrikli araçlar ve katlanabilir cihazlar ön plandaydı. Lenovo, Dell, Intel  gibi markaların katlanabilir ürünleri ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Lenovo ThinkPad X1 Fold

Lenovo thinkpad x1 fold CES 2020 fuarına damgasını vurdu

Etkinliğin en dikkat çeken cihazlarından biri olan Lenovo ThinkPad X1 Fold modelini birçok kullanıcı beğendi. 13.3 inç ekrana sahip cihaz geleneksel dizüstü bilgisayar algısını tamamen değiştireceğe benziyor. 2020 yılında 2.499 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Dell Ori concept

Dell Ori concept CES 2020 fuarına damgasını vurdu

Diğer cihazlara göre daha fazla sağlamlık hissi uyandıran Dell Ori concept modeli ziyaretçilerin ilgisini çeken bir diğer katlanabilir ürün. Cihaz ekranında katlanabilirlik sebebiyle herhangi bir pürüz ve dalgalanma bulunmuyor. Ürünün ne zaman satışa sunulacağı hakkında bilgi vermekten kaçınan şirket, dayanıklı ve kullanışlı bir cihaz olacağını belirtti.

Intel Horseshoe Bend

Intel Horse Bend modeli en çok konuşulan katlanabilir cihazlardan biri oldu

Lenovo ve Dell’in aksine katlanabilir cihazını dizüstü bilgisayar boyutlarında geliştiren Intel, 17,3 inç ekran sunuyor. İnce çerçevesi sayesinde diğer cihazlardan daha kullanışlı olacağı düşünülen cihaza etkinlik sırasında ilgi büyüktü. Şirketin Intel Horseshoe Bend modelini piyasaya süreceği tarih henüz bilinmiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “CES 2020’ye damgasını vuran katlanabilir cihazlar”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Onun da modası geçer merak etmeyin

" CES 2020’ye damgasını vuran katlanabilir cihazlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES 2020’ye damgasını vuran katlanabilir cihazlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES 2020’ye damgasını vuran katlanabilir cihazlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "