Okunma

CES Asia 2018’de otomobil teknolojileri şovu olacak!


13 Nisan 2018 Cuma 15:02
CES Asia 2018’de otomobil teknolojileri şovu olacak!

13 Haziran – 15 Haziran tarihleri arasında Şangay şehrinde düzenlenecek olan CES Asia 2018 teknoloji fuarının önemli gündem konularından bir netleşti!  Son yıllarda, hızla gelişen otomobil teknolojileri, bu fuarın yıldızlarından biri olacak.

ces asia 2018

CES Asia 2018 fuarında en büyük otomobil teknolojileri yer alacak

Çin’in Şangay şehrinde, 13 – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan CES Asia 2018 fuarı, geleceğin otomobil teknolojilerine ev sahipliği yapacak. Shanghai New International Expo Center (SNIEC), fuarın düzenleneceği alan olacak. Asya’nın en büyük teknoloji fuarı, otonom araçların, otomobillere entegre yapay zeka teknolojilerinin, Asya’da tanıtılmasını hedefliyor.

Horizon Robotics firması, “beyin” adıyla geliştirdiği, otomobillere entegre yapay zeka çözümlerini bu fuar kapsamında tanıtacak. Bir diğer önemli gösteri ise Baidu tarafından yapılacak. Self-driving level 3 (koşullu otomasyon) ve self-driving level 4 (yüksek otomasyon) sürüş modları, bu fuarın en büyük teknolojileri arasında yer alıyor.

CES Asia 2018 teknoloji fuarı, aralarında Baidu, Honda, Hyundai, KIA, BYTON, 3M Auto, Mitsubishi Electric Automotive gibi büyük üreticilerin de yer aldığı 56 otomotiv şirketinin katılımıyla, otomobil ve teknoloji tutkunları büyüleyecek bir fuar olacak.

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CES Asia 2018’de otomobil teknolojileri şovu olacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES Asia 2018’de otomobil teknolojileri şovu olacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES Asia 2018’de otomobil teknolojileri şovu olacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "