Okunma

CES’te Lady Gaga Süprizi


08 Ocak 2011 Cumartesi 07:38
CES’te Lady Gaga Süprizi

Popüler şarkıcı Polaroid ile yaptığı ortaklığın ilk meyveleriniz tanıttı. Lady Gaga‘nın tanıttığı ürünler arasında içinde kamera ve ekran gömülü olan güneş gözlüğü, mobil fotoğraf baskı cihazı ve Polaroid kamera yer alıyor.

Lady Gaga’nın tanıttığı ilk ürün olan güneş gözlüğü gözlerinizi güneşten korurken, aynı zamanda fotoğraf ve video çekebiliyor. Gözlüğün üzerinde bulunan panel sayesinde kaydedilen görüntüler tekrara oynatılabiliyor.

http://www.youtube.com/v/utYMN4CNtOM?fs=1&hl=en_GB

İkinci ürün ise GL10 adındaki mobil foto yazıcı, Mart ayında Amerika’da 150 $’dan satışa sunulacak ürün Bluetooth desteğine sahip. Her mobil telefon, iPhone haricinde bu cihaz ile baskı yapabiliyor.

Lady Gaga bu durumun Apple’ın sınırlamalarından kaynaklandığını belirtti. Ayrıca yazıcı sadece 10 sayfa kağıt kapasitesine sahip.

Lady Gaga
‘nın tanıttığı son ürün ise Polaroid kamera. Bu yeni kamera 2011‘in sonlarında piyasada olacak. Ürün hakkında fazla detaylı bilgi verilmedi.

:: Lady Gaga’nın tanıttığı ürünler hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.


yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CES’te Lady Gaga Süprizi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES’te Lady Gaga Süprizi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES’te Lady Gaga Süprizi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "