Okunma

Peri Masallarında Maceraya Katılın


24 Şubat 2009 Salı 07:30
Peri Masallarında Maceraya Katılın

Point&click olarak da bilinen, tüm oyun için sadece farenin yeterli olduğu unutulmaz macera oyunlarını özlediyseniz, Ceville‘in oynanabilir demo sürümüne göz atmanızda fayda var.

Faeryanis adlı peri masalları ülkesinin eski yöneticisi Ceville‘i canlandırdığınız oyunda, iyi kalpli Queen Gwendolyn‘in yönettiği ülke iç tehditler altına girince memleketi kurtarmak için bizzat devreye girmekten başka şansınız kalmıyor. Boxed Dream tarafından geliştirilen Ceville’in deneme sürümü 580 MB büyüklüğünde.

:: Ceville demo sürümünü ücretsiz indirin.

:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Ceville
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Peri Masallarında Maceraya Katılın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Peri Masallarında Maceraya Katılın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Peri Masallarında Maceraya Katılın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "