Okunma

Çeyrek Milyar İnsan Hangi Siteye Üye?


16 Temmuz 2009 Perşembe 13:53
Çeyrek Milyar İnsan Hangi Siteye Üye?

Hepimizin en sevdiği(!) sosyal ağ sitesi Facebook‘un nüfusu 250 milyon kişiye ulaştı. Facebook’un resmi blog sayfasında bizzat CEO Mark Zuckerberg tarafından duyurulan sayı, tüm dünya çapında insanların bu siteye ne kadar ilgi gösterdiğinin bir kanıtı.

Yaklaşık üç ay önce 200 milyon nüfusa ulaşan sitenin, bu kadar kısa bir süre içinde 50 milyon yeni üye alması, Facebook’un hala ne akdar popüler olduğunu gösteriyor. Mark Zuckerberg yayınladığı blog’da kullanıcılara teşekkür ederek, “Bugün 250 milyonuncu üyemizi kutlarken, dünyanın dört bir yanında daha fazla insana nasıl ulaşabiliriz diye düşünüp siteyi geliştirmeye devam ediyoruz.” şeklinde bir açıklama yaptı.

:: Facebook bu popülerliğini sizce neye borçlu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Çeyrek Milyar İnsan Hangi Siteye Üye?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Delilik diyorum başka bir şey demiyorum…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ama siteyi değiştircem diye bazen hep hata çıkıyor ^^

" Çeyrek Milyar İnsan Hangi Siteye Üye? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çeyrek Milyar İnsan Hangi Siteye Üye? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çeyrek Milyar İnsan Hangi Siteye Üye? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "