Okunma

Chernobyl Diaries’in İlk Fragmanı


26 Mart 2012 Pazartesi 08:07
Chernobyl Diaries’in İlk Fragmanı

Son yıllarda sinema dünyasında fazla sayıda gerilim ya da korku filmleriyle karşılaşamıyoruz. Karşılaştıklarımız da inandırıcı ya da “iyi” olarak sıfatlandırılmaktan çok uzak yapımlar oluyorlar.

Çekimleri devam eden ve ilk fragmanını az sonra izleyeceğiniz Chernobyl Diaries, 2012 yılında korku ve gerilim filmlerinde yaşanan kıtlığı biraz olsun azaltacak gibi görünüyor.

Çernobil Günlükleri olarak Türkçe’ye çevirebileceğimiz Chernobyl Diaries, altı arkadaşın karantina şehir Pripyat’ı merak etmeleri ve yanlarındaki tur rehberi sayesinde nükleer reaktörü bile görmeleriyle başlıyor ve bir süre sonra terkedilmiş Pripyat’ta aslında düşündükleri gibi tek başlarına olmadıklarını anlıyorlar.

Chernobyl Diaries‘in 25 Mayıs 2012’de Amerika’da vizyone girmesi planlanırken, Türkiye için kesin bir tarih henüz tabii ki yok.

http://www.youtube.com/v/Pq47T48u8Zo?version=3&hl=en_US

:: Chernobyl Diaries’i beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

14 yorum - “Chernobyl Diaries’in İlk Fragmanı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Aynen SwateR. Direk COD geldi aklıma :))

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Paranormal Activity serisi fena değildi bakalım bu nasıl olacak
  açıkcası fragman cezbetti 😀

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Aklı başında olan bir müslüman evladı zaten hiçbir korku filminden korkmaz, ***** yaşına kadar korku filmlerini severdim ve tırsardım ancak insan büyüdükçe ve aklı başına geldikçe bütün korku filmlerinin saçmalıktan ibaret olduğunu anlı***** filmi yerine kaliteli bilim-kurgu filmlerini tercih ediyorum…

 4. rtsbora dedi ki:

  bu filmin yapımcıları Paranormal Activity serisini yapanlar. aynı eleştiriler Paranormal Activity için de gelmişti. ancak dünya çapınca tatminkar başarı elde edildi. yerinizde olsam eleştirmek için bu kadar acele etmem.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  COD 4

 6. IuTKuI dedi ki:

  Şaka bi yana haberi nasıl okuduysam kendimi dizi olduğuna fena inandırmışım dünden beri uyumadım onun etkisi var sanırım

 7. RocKhan dedi ki:

  RocKhan bu dizi değil sinema filmi. Şaka bi yana haberi nasıl okuduysam kendimi dizi olduğuna fena inandırmışım dünden beri uyumadım onun etkisi var sanırım

 8. SDN Okuru dedi ki:

  güzelmiş 🙂

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Evet Call of Duty 4 teki binalar mekan vs. 😀 Eşofmanlı adamda Imran Zakhaev’in oğlu Vladimir Zakhaev 😀

 10. rtsbora dedi ki:

  @RocKhan bu dizi değil sinema filmi.

 11. RocKhan dedi ki:

  Prodüksiyon zayıf, aniden bir şeylerin çıkması ve yükses sesle izleyeni korkutma denemesi çok klişe, daha önceki korku filmlerinde gördüğümüz sahnelerin bir dizide toplanmış hali, en ufak bir zeka ürünü bir şey yok, karanlıkda gecenin bir yarısı karşınıza aniden bir köpek çıkıp havlamaya başlasa daha çok korkunç olur.
  İnşallah yanılırım da dizi içinde zeka unsuru barındıran, fragmanda göremediğimiz bir hikayesi olsun, izleyeni şaşırtsın, aski takdirde bu tür korku filmleri ile ancak 05-17 yaş korkar.

  Uznun ömürlü bir dizi olacağını sanmam, aynı şeyler tekrar edip duracak ve hepsi de bildiğimiz şeyler, 3-5 bölüm izlenir sonra herkes unutur diye düşünüyorum.

 12. IuTKuI dedi ki:

  Bu filmi Fallout oyunundan esinlenerek mi yoksa Fallout’un filmi olarak mı yapıyorlardı ne öyle bir şey vardı Güzel fragman.

 13. rtsbora dedi ki:

  fragman güzele benziyor.

 14. SwateR dedi ki:

  Filmdeki binaları, dönme dolabı filan görünce Call Of Duty 4 aklıma geldi. Bizim elemana helikopter filan çarpıyordu

  Filmde güzel birşeye benziyor. Umarım fos çıkmaz.

" Chernobyl Diaries’in İlk Fragmanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Chernobyl Diaries’in İlk Fragmanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Chernobyl Diaries’in İlk Fragmanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "