Okunma

Chrome 3 Yeni Özellikleriyle Farklı


27 Temmuz 2009 Pazartesi 14:00
Chrome 3 Yeni Özellikleriyle Farklı

Google Chrome yeni bir sürüme kavuştu. Chrome 3.0.193.2 Beta olarak adlandırılan bu yeni sürüm, 2.0.172.37 sürüm ile kıyasla daha stabil çalışan Javascript Engine V8 motoru ile fark yaratıyor.

Windows işletim sistemi için baskı özelliklerini de düzelten Chrome, HTM özelliğini de entegre etti. Tab tuşu sayesinde Script ve profiller çağrılabiliyor. Buna ek olarak “Inspector” adlı özellik ana pencereye bağlanabiliyor.  

 

Windows Vista ve Windows XP SP2’li kullanıcılar Google Chrome’un yeni sürümünü buradan indirebilirler.

 

Chrome‘da yer alan diğer farklılıklar, Menü’nün ara yüzünde gizli. Menü çok daha kolay ve zengin. Örneğin “Exceptions” fonksiyonu “Passwords and Exceptions” adlı seçeneğin altında düzenlenmiş.

:: Google Chrome ile ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşın?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Chrome 3 Yeni Özellikleriyle Farklı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Chrome 3 Yeni Özellikleriyle Farklı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Chrome 3 Yeni Özellikleriyle Farklı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "