Okunma

Chrome Eklentileri Yakında


06 Şubat 2009 Cuma 07:17
Chrome Eklentileri Yakında

Geliştiriciler Konferansı’nda yapılacak olan Google I/O etkinlikleri arasında “Google Chrome için eklenti geliştirme” bölümü dikkat çekiyor.

Etkinliğin 27 Mayıs‘ta yapılacağı düşünülecek olursa, eklentilerin geliştiricilere örneklenebilmesi için, daha öncesinde Chrome‘da yerini almış olması gerektiğini düşünmek pek de yanlış olmaz.

Google Kapıyı Açarsa Geliştiriciler Coşar

Kullanıcı script’lerini şimdiden destekleyen Google Chrome‘un birkaç ay içerisinde eklenti desteğine de kavuşması, hem Firefox‘tan geçiş yapmayı düşünen internet kullanıcılarının tereddüdünü kırıp, hem de geliştiricilerin akın akın eklenti yayınlamasını sağlayabilir.

:: Chrome’da en çok hangi eklentiyi görmek istersiniz?

Bilgi İçin : Chrome I/O
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Chrome Eklentileri Yakında”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Mükemmel iş yaptılar. Firefox ile yatıp kalkanlar firefoxu yakında çöpe atacaklar. Chrome gerçekten iyi.

" Chrome Eklentileri Yakında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Chrome Eklentileri Yakında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Chrome Eklentileri Yakında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "