Okunma

Chromebook sahiplerine müjdeli haber!


15 Aralık 2018 Cumartesi 15:00
Chromebook sahiplerine müjdeli haber!

Eğer siz de bir Chromebook kullanıcısıysanız, PDF dosyaları düzenlemenize ve etkileşime girmenize yarayan yeni bir güncellemeye sahip olacaksınız. Bazı kaynaklara göre Google, yakın zamanda Chrome OS içindeki PDF okuyucusuna yeni özellikler getirecek. Bahsettiğimiz yenilikler, kaynak kodlarında şimdiden gözükmeye başladı.

Chromebook cihazlar gittikçe işlevsel bir hal alıyor!

Yeni özellikle birlikte, PDF dosyalarında açıklama alanıyla birlikte, karalama da yapabilmeniz için bazı özellikler geliyor. Bu yapılan değişiklikler, istenildiği taktirde yeni bir dosya olarak da kaydedilebiliyor. Bu şekilde istenilirse başka bir yerle paylaşımı da mümkün kılınmış oluyor.

Ek açıklamalar, çizimler ve daha fazlası için dokunmatik ekranı, dokunmatik yüzeyi ya da ekran kalemini kullanabilmeniz mümkün. Google’ın hem arayüz hem de eklediği özelliklerle birlikte, Chrome OS cihazlarda neden dokunmatik ekranlarda ısrarcı olduğu daha anlaşılır bir hal alıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Chromebook sahiplerine müjdeli haber!”

  1. shazir dedi ki:

    Bir de Türkiye’de satılsaydı, iyiydi.

" Chromebook sahiplerine müjdeli haber! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Chromebook sahiplerine müjdeli haber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Chromebook sahiplerine müjdeli haber! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "