Okunma

Chrome’da Uzantıları Saklayın


12 Aralık 2010 Pazar 19:30
Chrome’da Uzantıları Saklayın

Google Chrome kullananların dertlerinden biri de uzantıların adres çubuğunda çok yer kaplamasıdır. Uzantıları kullanıyor ama pencereyi küçültünce adres çubuğunu göremiyor musunuz? İşte sorununuzun çözümü:

 

1. Yöntem: Chrome Dev Sürümünü Kurmak


 

Yeni çıkacak olan, henüz geliştirilme aşamasındaki Chrome 9’la bu mümkün. (9.0.597.16 dev sürümü ile) Sadece sağ tıklayıp uzantıyı gizle demeniz yeterli ya da uzantılar menüsüne gelerek de yapabilirsiniz.

 

 

2. Yöntem: Sürükleyin

 

 

Resimde gösterilen yerden sürükleyerek uzantı bölümünün kaplayacağı alanı siz belirleyebilirsiniz. Hatta tümünü saklayarak, sade bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

:: Chrome’da yaşadığınız başka problemler var mı?

 

 
yazarAyhan Sipahi

Word Wide Web'i geliştiren fizikçi Tim Berners-Lee'nin izinden giden Ayhan, web dünyasının püf noktalarını, gelişmelerini ve en son haberlerini ShiftDelete.Net'te sizlere sunuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Chrome’da Uzantıları Saklayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Chrome’da Uzantıları Saklayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Chrome’da Uzantıları Saklayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "