Okunma

Çift Çekirdekli MSI Dizüstü


21 Ocak 2011 Cuma 15:30
Çift Çekirdekli MSI Dizüstü

MSI, dizüstü bilgisayarından daha fazla özellik bekleyen tüketicilere hedefleyen yeni ürününü piyasaya sürdü. CR650 adlı ürün yeni nesil AMD çift çekirdekli E-350 işlemcili ve MSI’ın Premium Sound ve CinemaPro teknolojilerine sahip.

Kullanıcılarına üst seviye çokluortam sunacak olan CR650, MSI’ın TurboBattery+ güç koruma teknolojisi ve ekran gibi çok güç tüketen bileşenleri anında kapatan kısayolları ile uzun pil ömrü vaadediyor.

Hangi Özelliklere Sahip

 

 

MSI’ın yeni C Serisi CR650 dizüstü bilgisayarı AMD’nin yeni nesil çift çekirdekli E-350 işlemcisini barındırıyor. İçerisinde harici ekran kartı performansındaki AMD Radeon HD 6310 grafik işlemcisini de bulunduran bu işlemci CR650‘ye yüksek görüntü performansı getiriyor.

SRS PC Sound teknolojisi ile yüksek kalitede sinema kalitesinde çevresel ses sunan CR650, MSI’ın CinemaPro teknolojisi ile flimleri izlerken ekran görüntüsünü profesyoneller gibi kontrol etmenize imkan sunuyor.

:: Bir dizüstü bilgisayarda hangi özellikleri bekliyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çift Çekirdekli MSI Dizüstü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çift Çekirdekli MSI Dizüstü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çift Çekirdekli MSI Dizüstü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "