Okunma

Çift motorlu Tesla Model 3 siparişe açılıyor!


12 Mayıs 2018 Cumartesi 15:00
Çift motorlu Tesla Model 3 siparişe açılıyor!

Yenilikçi yapısıyla tüm dünya tarafından heyecanla takip edilen Elon Musk, çift motorlu Tesla Model 3 için siparişlerin önümüzdeki hafta açılacağını duyurdu. Tesla’nın gelişmeye devam eden aracı, yeni seçeneği ile otomobil tutkunlarıyla buluşacak.

Çift motorlu Tesla Model 3 geliyor

Tesla’nın Model 3 üretiminin gelişmeye devam ettiğinin işaretini veren CEO Elon Musk, önümüzdeki haftanın sonunda, Sedan çift motorlu Model 3 versiyonlarının siparişe açılacağını belirtti.

Müşteriler, performans ya da dört tekerlekten çekişe sahip(AWD) bir Model 3 bekliyorlar. Elon Musk da Twitter üzerinden verdiği yanıtta bunu doğrular nitelikte konuştu.

Ryan McCaffrey’nin sorduğu soruya cevap veren Musk, ayrıca havalı süspansiyonun bir sonraki yıl geleceğini belirtti.

Her iki modeldeki spesifikasyonlarla ilgili henüz bir şey bilmiyoruz. Ancak AWD, Model S üzerinde geçen yıl sonlarında standart olana kadar (Model X’de olduğu gibi) 5.000 dolarlık bir opsiyondu.

Ayrıca Model 3’ün yeni seçenekleri, Temmuz ayından itibaren otomobil sahiplerine ulaşmaya başlayacak.

Musk’ın ülkemizde de bir süre sonra resmi olarak yer alacağını açıklaması, Türk otomobil severler için de çok değerli bir gelişme. Ülkemizde de bu muhteşem otomobilleri daha sık görmek harika olacak.
yazarCem Mildon

Teknoloji, spor ve kripto para gibi alanlarda çeşitli tecrübeleri ve girişimleri bulunan Cem, içeriklerini okuyuculara sunmaktan büyük zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çift motorlu Tesla Model 3 siparişe açılıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çift motorlu Tesla Model 3 siparişe açılıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çift motorlu Tesla Model 3 siparişe açılıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "