Okunma

Çiftlik Bank CEO’su malikane ve Ferrari aldı!


21 Mart 2018 Çarşamba 13:50
Çiftlik Bank CEO’su malikane ve Ferrari aldı!

Çiftlik Bank ile binlerce kişiyi dolandıran Mehmet Aydın’ın Uruguay’daki malikanesi ve Ferrari’si görüntülendi! Ferrari’yi kullanırken görüntülenen Aydın, bir de yat satın aldı. Türkiye ise Aydın’ın iadesi için Uruguay’a talepte bulundu.

Farm Ville‘in gerçek hayat versiyonunu yapan ve binlerce kişiyi dolandıran Çiftlik Bank, eşine zor rastlanır bir dolandırıcılığa imza atmıştı. İnsanları milyonlarca lira dolandıran şirketin CEO’su Mehmet Aydın, durum ortaya çıkmadan kısa süre önce, eşini de geride bırakarak Uruguay’a kaçmıştı. Aydın’ın Uruguay’daki malikanesi, Ferrari’si ve yatı ortaya çıktı!

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’ın Malikanesi ve Ferrari’si!

Mehmet Aydın, Uruguay’da lüks bir semtte korunaklı bir malikane, 640 bin dolarlık bir Ferrari ve lüks bir yat satın aldı.

Aralık ayına kadar bir apart otelde kaldığı söylenen Aydın, başkent Montevideo’da oldukça korunaklı bir malikane satın aldı. Marina de Santa Lucia’da yer alan malikane, sadece mülk sahiplerinin girebildiği, oldukça korunaklı bir alanda yer alıyor.

Malikane, yat, Ferrari…

İlk olarak Ferrari satın alan Mehmet Aydın, Autolider şirketinden gelen teklif üzerine, lüks bir malikane ve yat da satın aldı. Satın alınan yat, aylık 9 bin dolara kiraya verildi. Malların tamamı 10 yıldır Uruguay’da yaşayan bir Türk inşaat işçisi üzerine alındı. Osman K. adındaki inşaat işçisi, birkaç yıl önce 6000 dolar sermaye ile kendi inşaat şirketini kurmuştu.

İddiaya göre Mehmet Aydın, Ferrari’nin babası tarafından hediye edildiğini söyledi. Ancak, babası geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybetmişti. Dolandırıcılığı ayyuka çıkan Aydın, ölen babasının adını kullanarak da yalan söylemeye devam etti.

::Yaşanan devasa dolandırıcılık hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Mehmet Aydın yakalanıp, ülkemize iade edilir mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Çiftlik Bank CEO’su malikane ve Ferrari aldı!”

  1. gaddar kerim dedi ki:

    HAHAHA HELAL BE TOSUN

  2. Hk dedi ki:

    Türkiyem den ona benzer ne para lar gitti maddi ve manevi ceza alan nadirdir

  3. fototipi dedi ki:

    bu millet Uruguay’a malikanesini ve ferrarisini yakmaya gitmesse bende bir şey bilmiyorum

" Çiftlik Bank CEO’su malikane ve Ferrari aldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çiftlik Bank CEO’su malikane ve Ferrari aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çiftlik Bank CEO’su malikane ve Ferrari aldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "