Çıkmadan zamlanan telefon (Haftanın Özeti)


23 Şubat 2020 Pazar 11:30
Çıkmadan zamlanan telefon (Haftanın Özeti)

Geçtiğimiz hafta mobil sektör ile ilgili birçok haber gündemde yer aldı. Samsung’un çıkmadan zamlanan telefon haberi ve ucuz iPhone gündemi meşgul ederken, ülkemizde yerli ve milli hızlı tren ile ilgili açıklamalar haftaya damgasını vurdu.

Haftanın öne çıkan gelişmelerini sizler için derleyip bir araya getirdik.

Çıkmadan zamlanan telefon – Haftanın Özeti

Haftanın özeti ile gündeme damgasını vuran konuları sizlerle paylaştık. Video içeriği haricinde haftanın özeti serisine podcast olarak da ulaşmanız mümkün. Aşağıda verdiğimiz linklerden podcast olarak dinleyebilirsiniz.

Podcast için linkler;

Apple podcast’ler için buraya
Spotify için buraya
Google Podcasts için burada

Hangi konular gündeme damgasını vurdu?

Bu hafta ana konularımız Samsung, Apple ve MWC ile ilgili. Geçtiğimiz günlerde Samsung yeni cihazlarına zam haberi ile gündeme gelmişti. Öte yandan Apple’ın ucuz iPhone modelinin tarihinin belli olması mobil sektörde büyük yankı uyandırdı. Ertelenen MWC etkinliğinin toplantıları online olarak yapılmaya başlandı. Ülkemizde bir süredir gündeme gelen yerli ve milli tren ile ilgili yeni gelişmeler hakkında açıklamalar yapıldı. KKTC tarafından üretilmeye başlanan Günsel modeli haftanın dikkat çeken gelişmelerinden bir diğeri.

Geçtiğimiz hafta konuşulan diğer konu başlıklarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Çıkmadan zamlanan telefon (Haftanın Özeti)”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Almayın hepsinin burnu sürtülsün ama bizde nerede o birlik.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek. Samsung tan yeni pazarlama taktiği. Yakında tüm markalar “biz bunu nasıl düşünemedik” diyip aynı takdiği uygular.

 3. Anonim dedi ki:

  illa iphone almanız şart değil ucuz cihaz alın sizde….

 4. Anonim dedi ki:

  Başkanlık harika dolar 10 tl ama 6 tl gösteriyorlar

" Çıkmadan zamlanan telefon (Haftanın Özeti) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çıkmadan zamlanan telefon (Haftanın Özeti) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çıkmadan zamlanan telefon (Haftanın Özeti) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "