Okunma

Çılgın Mucitler iPod Nano’yu Ne Hale Getirdi?


26 Eylül 2010 Pazar 16:45
Çılgın Mucitler iPod Nano’yu Ne Hale Getirdi?

Apple gibi büyük firmalar tasarladıklar ürünlerle tüm dünyada kendinden söz ettirirken tasarım odaklı ufak teknoloji markaları ise ilginç fikirleriyle piyasada yer edinebiliyor. Büyük firmalar, ürün geliştirirken bu tasarımcı firmalra ise onları daha ilginç hale getirecek araçlar hazırlıyor.

#y3/1cbcd9c49dfc4eead823719a5fadaa25.flv#

Hayatınız Gözler Önünde

Giderek iPhone‘a yakın bir hale gelen iPod Nano sayesinde tüm gününüzü kendi bakış açınızla kaydedebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Rampant Gear adlı firma, olaya farklı bir bakış açısı getirmiş. Özel bir kemer sayesinde iPod Nano’nuzu kafanızın üzerine yerleştirebiliyorsunuz.

Bu sayede, yaptığınız çekimler ise oldukça ilginç videolar oluşmasını sağlıyor. Yayınladığımız videoda bu ürün sayesinde çekilmiş bir videoyu görebilirsiniz. Firma yeni ürününü ise 35 dolardan satışa sunuyor.

:: Bu ürünü satın alıp kullanır mıydınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çılgın Mucitler iPod Nano’yu Ne Hale Getirdi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çılgın Mucitler iPod Nano’yu Ne Hale Getirdi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çılgın Mucitler iPod Nano’yu Ne Hale Getirdi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "