Okunma

Çin Malı MP4’ler Kanser mi Yapıyor?


11 Eylül 2008 Perşembe 14:22
Çin Malı MP4’ler Kanser mi Yapıyor?

Habere göre Shangai‘deki endüstri yönetiminin test ettiği çok sayıda MP4‘ün %75′inin yüksek seviyede elektromanyetik radyason yaydığı belirlendi. Bu düzeydeki radyasonun insanlara ve hayvanlara hasar verebileceği de eklendi. Ayrıca bu MP4 oynatıcıların etiketinde yazan kapasitesinin, gerçek kapasitesinden yaklaşık %6 daha yüksek olduğu bildirildi.

Çinliler ucuzculukta sınırları ciddi anlamda zorlamaya başladı. Artık aldığımız herhangi bir Çin malı ürünün pakedinin boş çıkmasını bile bekleyebiliriz. Ve umarız, bununla yetinirler ki en azından kanser olmayız.

:: Müzikçalarlarınzın sağlıklı olduğundan emin misiniz?

Yazan: Ruşen Göbel
SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çin Malı MP4’ler Kanser mi Yapıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çin Malı MP4’ler Kanser mi Yapıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çin Malı MP4’ler Kanser mi Yapıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "