Okunma

Cinebonus’larda Sony İle Farklı Bir 3D Deneyimi


11 Kasım 2010 Perşembe 08:06
Cinebonus’larda Sony İle Farklı Bir 3D Deneyimi

 

Sony ile Mars Entertainment Group Türkiye sinema sektörünün geleceğine yönelik önemli bir altyapı yatırımı ile ilgili yeni bir işbirliği yaptı. (Konuma Göre Sinema Salonu)

Türkiye’de gerçekleşen “ilk 4K sinema donanımı” niteliğindeki bu işbirliği kapsamında, İstanbul’da Cinebonus Kanyon, Cinebonus Nautilus, Cinebonus Meydan ve İzmir’de Cinebonus Balçova Kipa’da olmak üzere 4 mekanda yer alan, toplam altı adet dijital sinema salonunda 3D film gösterimleri Sony SXRD 4K Sinema Projeksiyonları ile gösterim yapılmaya başlandı.

 

Sony SXRD 4K projektörler Türkiye çapında 4 farklı Cinebonus’ta kullanılmaya başlandı

 

Sony SXRD 4K Nedir?

SRX-R320 sinema projektörü özellikle sinema aplikasyonları için dizayn edilmiş yüksek çözünürlüklü bir projektör.

SRX-R320 projektöründe kullanılan SXRD görüntü cihazları, 4.096 H x 2.160 V pixel matriksleri aracılığıyla, Digital Cinema Initiatives, LLC (DCI) tarafından garanti edilen 4K çözünürlüğün ayırt edilmesini sağlıyor.

Bu sayede Sony 4K projektörler, 2K projektörlerin karesi olarak ifade edilebilecek 8.8 megapiksel yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve netliği sunuyor.

:: 3D sinema teknolojisi sizi ne kadar etkiliyor?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cinebonus’larda Sony İle Farklı Bir 3D Deneyimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cinebonus’larda Sony İle Farklı Bir 3D Deneyimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cinebonus’larda Sony İle Farklı Bir 3D Deneyimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "