Okunma

Çinli Hackerların Müthiş Gazabı


08 Mart 2010 Pazartesi 16:03
Çinli Hackerların Müthiş Gazabı

Çinli hükümet danışmanı Yan Qi, artan korsanlık vakaları üstüne inanılması güç bir öneri yaptı: 100.000 kişinin iş kapısı olan “internet kafelerin kapatılmasını” önerdi.

 

Fakat Yan Qi’nin gözden kaçırdığı ufacık bir detay vardı: Kendisi restoran zinciri sahibiydi ve tanıtımlarını internette gerçekleştiriyordu. Ne var ki artık tanıtım gerçekleştiremeyecek. Çünkü Çinli Hackerlar, Yan Qi’nin sitesini tedavülden kaldırdılar ve bununla da kalmayarak, siteye bağlantı verilmesini engellediler.

:: Çinli hackerların tepkisini yerinde buluyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çinli Hackerların Müthiş Gazabı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çinli Hackerların Müthiş Gazabı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çinli Hackerların Müthiş Gazabı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "