Okunma

Cisco Expo 2012 Bu Yıl Ankara’da


26 Eylül 2012 Çarşamba 08:32
Cisco Expo 2012 Bu Yıl Ankara’da

İki binden fazla yönetici ve teknik karar vericiyi bir araya getirecek olan Cisco Expo 2012 katılımcılarına; ülkenin, devlet kurumlarının ve iş dünyasının verimliliğini ve başarısını artıracak nitelikle dönüşüm imkanı sağlayacak.

Cisco Expo 2012 ayrıca son ve en yenilikçi teknoloji trendlerini deneyimleme imkanı sunarken; dünyadan ve Türkiye’den uzmanları ile küresel mega trendlerin ekonomik ve toplumsal etkileri, yenilikçilik ve teknoloji mimarileri gibi çeşitli konulara da değinecek.

Ülkenin ve iş dünyasının yenilikçiliğe dayalı bir ekonomiye dönüşmesi sonucunda elde edilecek verimlilik, rekabetçilik ve toplumsal değişimin vurgulanacağı Cisco Expo 2012 ile ilgili açıklama yapan Cisco Türkiye Genel Müdürü Ümit Cinali; dünyada ve Türkiye’de bir gelenek haline gelen Cisco Expo’nun ilk kez Ankara’da gerçekleşecek olmasının kendileri için özel bir anlam ifade ettiğini belirtti.

Ankara’nın Türkiye’nin kalbi olduğunun ve ülkenin dönüşümünün buradan başlayacağına inandıklarının altını çizen Cinali “ Bu yıl gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde hem kamudan hem de özel sektörden paydaşları bir araya getirerek yeni teknolojileri ve çözümleri sunmak ve pazarın büyümesine katkıda bulunmak istiyoruz. Türkiye’de Cisco olarak eko-sistemimizde 10 bin kişiye istihdam sağlıyoruz ve eko-sistemimizle birlikte büyüyoruz. Bu anlamda paydaşlarımızla bir araya gelerek; Türkiye’nin içeride ve Orta Doğu’da pazar yaratmasını sağlamak bizim için çok önemli” dedi.

Cisco Expo 2012, 9-10 Ekim tarihlerinde Congresium Ankara’da gerçekleşecek.

 
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cisco Expo 2012 Bu Yıl Ankara’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cisco Expo 2012 Bu Yıl Ankara’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cisco Expo 2012 Bu Yıl Ankara’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "