Okunma

Cisco, Versly’yi Satın Alıyor


12 Eylül 2011 Pazartesi 12:36
Cisco, Versly’yi Satın Alıyor

Cisco, Versly şirketini satın almayı planladığını duyurdu. San Francisco merkezli Versly, uygun yazılımlarla Microsoft uygulamalarında işbirliği kapasiteleri yaratarak dokümanlar, sunumlar ve e-postalardaki içeriğin çalışanlar arasında daha etkili bir şekilde paylaşılmasını sağlıyor.

İşbirliği teknolojilerinin Cisco’nun başlıca önceliklerinden biri olduğunu belirten Cisco Başkan Yardımcısı ve İşbirliği Yazılım Grubu Genel Müdürü Murali Sitaram, “Versly’nin entegrasyonu ile şirketlerin ve Microsoft Office kullanan 600 milyon çalışanın verimliliğini artırabileceğiz” dedi.

Yönlendirme-anahtarlama, veri merkezi sanallaştırma ve bulut bilişim, video ile iş dönüşüm mimarileriyle birlikte Cisco’nun öncelikli beş alanı olan biri olan işbirliği, 45 milyar dolarlık bir pazar oluşturuyor.

Satınalma, Cisco’nun iş ortaklarına da müşterilerine daha gelişmiş işbirliği çözümleri sunma fırsatını sağlayacak. Versly’nin yazılımı, Cisco’nun aralarında Cisco Quad, Cisco Jabber ve Cisco WebEx de bulunan birçok işbirliği uygulamasına entegre edilebilecek.

Satınalmanın tamamlanmasıyla birlikte Versly ekibi, Cisco’nun İşbirliği Yazılım Grubu’na entegre edilecek.

:: Bu satın alma hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cisco, Versly’yi Satın Alıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cisco, Versly’yi Satın Alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cisco, Versly’yi Satın Alıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "